Konsultant MS Dynamics NAV ( moduł finansowy )

Nr Referencyjny: 32320
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemu Dynamics NAV
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Umiejętność łatwego uczenia się
  • Szeroka wiedza w zakresie funkcjonalności modułu finansowego
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca przy interesujących projektach (zarówno krajowych jak i międzynarodowych)
  • Praca w przyjaznym zespole wśród pasjonatów
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta multisport

Obowiązki:

  • Udział we wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV
  • Samodzielna realizacja prac wdrożeniowych w środowisku systemu Microsoft Dynamice NAV w zakresie modułu finansowego
  • Opieka nad eksploatacją systemów u klienta

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.