Konsultant ds. sprzedaży/ Przedstawiciel handlowy

Nr Referencyjny: 40120
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata
  • dobra znajomość procesów biznesowych
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • doświadczenie w sprzedaży B2B i znajomość branży IT i / lub budowlanej i / lub nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów( karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna)
  • prowizja bez sufity

Obowiązki:

  • praca z "ciepłymi leadami" i realizacja całego procesu sprzedaży od nabycia klienta do zamknięcia
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami i pozyskiwanie do współpracy nowych
  • raportowanie wyników
  • odpowiedzialny, dokładny i oparty na wynikach styl pracy

Dodatkowo:

Prośba o wysłanie CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.