Konsultant ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny: KON/WEW/GDA/2017
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • samodzielnie prowadzenie procesu rekrutacyjnego,
  • pozyskiwanie kandydatów do pracy w Niemczech (świadczenie usługi opieki nad osobami starszymi),
  • budowanie i rozwój relacji z urzędami pracy i organizacjami pozarządowymi wspierającymi osoby szukające pracy,
  • promowanie firmy w regionie i rozwój naszego biura w Gdańsku
  • uczestniczenie w projektach centrali firmy

  • jesteś osobą zmotywowaną do samodzielnego działania,
  • masz prawo jazdy kat. B
  • jesteś osobą zaangażowaną i pełną energii,
  • szybko adaptujesz się do nowych sytuacji,
  • jesteś zorientowana/y na cel,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w rekrutacji lub obsłudze klienta,
  • znasz lub chcesz nauczyć się języka niemieckiego.
Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych w centrali firmy,
  • pracę w firmie, której wartościami są: szacunek, uczciwość i wysoka jakość,
  • możliwość wpływania na sposób wykonywania swojej pracy,
  • lekcje języka niemieckiego,
  • wiele wyzwań i satysfakcji z wykonywanych zadań,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport, eventy firmowe).

"Pewnie już wiecie, jak ważne jest mieć pracę, w której Wasze pomysły są doceniane, umiejętności rozwijane, czas szanowany (czytaj: pracodawca nie każe używać clicktime'a), a praca w zespole jest rzeczywiście zespołowa. Taka jest właśnie Grupa ATERIMA!" - Klaudia, Zespół Rekrutacji Niemieckiej.

Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i nie boją się nowości. Dołącz do Grupy ATERIMA i rozwijaj się razem z nami!