IT Talent Rekruter

Nr Referencyjny: ITTR
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Kogo i dlaczego poszukujemy aktualnie do naszego zespołu?

  • Projektów przybywa, a my chcemy w pełni spełniać zapotrzebowania naszych stałych i nowych Klientów;
  • Otwartość to nasze drugie imię, dlatego chcemy uczyć się nowych rzeczy jak i poznawać nowych Kandydatów;
  • Szukamy entuzjastycznych osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu, by pracować nad różnorodnymi projektami w otoczeniu pełnym wyzwań;
  • Chcemy współpracować jedynie z osobami, które są na co dzień uśmiechnięte i mają duży poziom energii - my po prostu tacy jesteśmy i obawiamy się, że nasz dynamizm, kreatywność i szybkość w działaniu przerazi kogoś nie posiadającego 100 pomysłów na minutę :);
  • Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć zadbamy o Twój osobisty i profesjonalny rozwój. Będziesz wzbogacać swoją wiedzę fachową, podnosić kwalifikacje i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe;
  • Pomożemy Ci określić priorytety, wyznaczyć sobie cele i je zrealizować;
  • Dzięki naszemu otwartemu modelowi kultury organizacyjnej będziesz pracować w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku dla indywidualności;
  • Zależy nam, żebyś rozwijał/a się razem z nami i realizował/a swoje ambicje zawodowe. Dlatego mamy pewność, że dołączając do nas, będziesz miał/a satysfakcję z dokonania najlepszego wyboru i poczucie, iż czerpiesz zadowolenie ze swojej pracy.

Chętnie zaprosimy Ciebie na rozmowę, jeżeli:

  • Posiadasz około roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji dla takich sektorów jak: IT, IT/TELCO, inżynieria, produkcja, praca tymczasowa;
  • Możesz pracować 40 godzin tygodniowo;
  • Znasz dobrze język angielski i nie boisz się nim posługiwać;
  • Nie boisz się rozmawiać, dyskutować, przekonywać do swoich pomysłów.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Formę umowy współpracy jaka Tobie odpowiada (UoP, umowa zlecenie, B2B);
  • System prowizyjny - uważamy, że bardzo atrakcyjny na wrocławskim rynku;
  • Możliwość pracy na wyłączność nad danymi projektami - tak, mamy ten komfort pracy z naszymi Klientami i nie ścigamy się z kilkoma doradztwami personalnymi o tą samą pulę potencjalnych Kandydatów;
  • Poznamy Ciebie z przedstawicielami wrocławskich organizacji wprowadzających nowych inwestorów na rynek - będziesz mieć okazję poznać osoby, które są odpowiedzialne za lokowanie największych inwestycji we Wrocławiu;
  • Super wygodne biuro w centrum Wrocławia (Diamentum Office), które daje do dyspozycji możliwość spędzania czasu w przepięknie ukwieconej przestrzeni wspólnej (fotele, kanapy, hokery, stoliki, wyspa kuchenna). Dodatkowo czerwona, londyńska budka telefoniczna, gdzie zawsze będziesz miał okazję porozmawiać w spokoju z Kandydatem lub Klientem. Przepyszna, aromatyczna kawa, herbaty o smaku jakim sobie tylko zamarzysz - zawsze do Twojej dyspozycji. Jest i także strefa chillout room’u z symulatorem do gier i inne atrakcje;
  • Jeżeli nasza współpraca będzie owocna to jesteśmy w stanie spełnić większość Twoich oczekiwań co do kursów/certyfikacji (zapłacimy za Twoje studia zaoczne lub podyplomowe, kursy doszkalające nie tylko z obszaru rekrutacji, ale np. fotografii – chętnie promujemy wspólne pasje i talenty za pomocą codziennych aktywności w sieci, szkolenia techniczne np. z sourcingu talentów IT oraz wiele, wiele innych);
  • Pracę z naprawdę uśmiechniętymi i fajnymi ludźmi- chcesz zobaczyć naszą kulturę organizacyjną? Zapraszamy na naszą stronę na Facebook’u: https://www.facebook.com/taptalent