IT Talent Acquisition Specialist

Nr Referencyjny: a0t4H00000knYEDQA2
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:

  • udział w realizacji procesów rekrutacyjnych z obszaru IT,
  • aktywne docieranie i pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacyjnych (w tym social media, direct search),
  • prowadzenie rozmów weryfikacyjnych z kandydatami,
  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • przygotowywanie rekomendacji kandydatów,
  • bieżące aktualizowanie bazy danych kandydatów.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji w branży IT,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • teoretyczną znajomość zagadnień IT, zainteresowanie branżą,
  • znajomość narzędzi i technik pozyskiwania kandydatów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • przestrzeń do przedstawiania i wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji,
  • stałe wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • uczestniczenie w eventach firmowych i wewnętrznych szkoleniach,
  • pracę w przyjaznym zespole lubiącym dzielić się wiedzą.