IT Recruitment Specialist/ Senior IT Recruitment Specialist

Nr Referencyjny: JO-1707-356929_752
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: IT Recruitment Specialist/ Senior IT Recruitment Specialist

Obowiązki:

  • Tworzenie i redagowanie ogłoszeń o pracę
  • Pozyskiwanie i rekrutowanie kandydatów z branży IT za pomocą agencji, bazy danych, mediów społecznościowych (linkedin, goldenline), rekomendacji kandydatów itp.
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • Przygotowywanie umów zatrudnienia, negocjowanie warunków umowy z kandydatem

Wymagania:

  • Ok. 1 rok doświadczenia w procesach rekrutacyjnych (w przypadku rekomendacjji na stanowisko IT Recruitment Specialist)
  • 2-3 lata doświadczenia (na stanowisko Senior IT Recruitment Specialist)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • MS Office

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych