IT HR Specialist

Nr Referencyjny: 51000
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy jako rekruter/HRowiec w branży IT
  • Umiejętność samodzielnego opracowywania i wdrażania procesów HRowych
  • Doświadczenie w wdrażaniu nowych pracowników do firmy
  • Doświadczenie w samodzielnym poszukiwaniu kandydatów i prowadzeniu procesu rekrutacji
  • Znajomość języka angielskiego C1

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Asana, Office Vibe

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie, działającej głównie na rynku amerykańskim
  • Atmosferę opartą na rozwoju i nowoczesności
  • Współpraca z ludźmi z całego świata
  • Klimat startupu - owocowe czwartki, kawa
  • Rozwój w kierunku HR business partner
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (dwa dni remote, trzy dni on site)
  • Praca na sprzęcie Apple
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Pakiet Multisport

Obowiązki:

  • Rekrutacja (pozyskiwanie nowych pracowników do firmy)
  • Onboarding (wdrażanie nowych pracowników do firmy)
  • Outboarding (koordynacja procesu wyjścia pracownika z firmy)
  • Organizacja wydarzeń i eventów spajających zespół i budujących ducha firmy
  • Feedback i komunikacja na linii zarząd-pracownicy oraz pomiędzy różnymi działami
  • Czuwanie nad procesem rozwoju pracowników (by każdy miał swoją ścieżkę rozwoju)
  • Praca nad umiejętnościami miękkimi (budowanie kompetencji liderów)
  • Organizowanie Szkoleń

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.