HR Specialist

Nr Referencyjny: 1158328
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Twoja nowa Firma:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive zlokalizowanej w Błoniu k. Warszawy
aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

Czego potrzebujesz, żeby osiągnąć sukces?
Jeżeli posiadasz  min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji end-to-end na stanowiska średniego i niższego szczebla, znasz język angielski na poziomie min. B2, sprawnie wyszukujesz kandydatów metodą direct search a ponadto jesteś osobą samodzielną i zaangażowaną  i potrzfisz współpracować z obcojęzycznymi managerami to jesteś idealnym Kandydatem do tej roli!.

Co otrzymasz w zamian?
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość pracy hybrydowej w systemie pół na pół, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, pakiet benefitów oraz możliwość pracy w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeżeli myślisz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie zwlekaj, aplikuj!