HR Specialist

Nr Referencyjny: HRS/065/AJA
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za administrację kadrową i płacową w firmie
  • Odpowiedzialność za pełną dokumentację pracowników i płac
  • Przygotowanie list płac i kontrola dokumentacji
  • Administracja i kontrola deklaracji ZUS i GUS
  • Wsparcie zespołu HR z miękkimi zadaniami HR w razie potrzeby

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min.2 lata), najlepiej w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie i wiedza w dziedzinie twardego HR, szczególnie w administracji płac, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi i płacami, w tym znajomość Płatnika
  • Praktyczna znajomość MSOffice, zwłaszcza Excela
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- ok. 5000zł brutto
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Praca w godzinach biznesowych
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Pracę w Ksawerowie pod Łodzią

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"