HR Manager

Nr Referencyjny: HRM
  • Miejsce pracy: Częstochowa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie, realizację i rozwijanie strategii HR oraz polityki personalnej w firmie
  • Wspieranie realizacji strategicznych celów biznesowych
  • Wdrażanie i rozwój nowoczesnych narzędzi wspierających procesy rekrutacyjne
  • Monitorowanie trendów rynku pracy - wdrażanie efektywnych rozwiązań adekwatnie do zmieniającej się sytuacji na rynku pracy
  • Doradzanie w zakresie rozwoju pracowników, zmian organizacyjnych, budowania zespołów i polityki szkoleń
  • Planowanie i realizację działań wspierających pozytywny wizerunek pracodawcy
  • Zarządzanie podległym zespołem, rozwijanie kompetencji osób odpowiedzialnych za realizację procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie, wspieranie i nadzorowanie (w zależności od poziomu stanowiska, którego dotyczyć będzie rekrutacja) procesów rekrutacyjnych
  • Zaangażowanie w coaching i mentoring kadry menedżerskiej
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu kompetencji miękkich (m.in. rekrutacja, udzielanie informacji zwrotnej, wyznaczanie priorytetów / zarządzanie czasem)
  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług i narzędzi HR

Wymagania:

  • Minimum 3 lata oświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji - szczególnie mile widziane doświadczenia poparte sukcesami w obszarze HR w organizacji o rozproszonej strukturze (kraj, region) i / lub z wykorzystaniem nowoczesnych metod rekrutacji i docierania z ofertą do kandydatów
  • Doświadczenie w aktywnym docieraniu do kandydatów, również z wykorzystaniem mediów społecznościach i profesjonalnych portali
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacyjnych oraz trendów w obszarze HR
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą, przywództwo, zdolność oceny sytuacji, umiejętność motywowania, budowania dobrych relacji oraz angażującego środowiska pracy
  • Doświadczenia we współpracy z Zarządem i kierownikami działów
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacji pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i szukania efektywnych rozwiązań

Oferta:

  • Przyjazna atmosfera pracy, twórczy zespół otwarty na Twoje pomysły, nowości i innowacje oraz nieszablonowe rozwiązania
  • Udział w realizacji strategicznych projektów mających realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy
  • Ambitne wyzwania pozwalające na zdobycie nowego doświadczenia oraz doskonalenie umiejętności
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb na tym stanowisku pracy
  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy po stronie firmy