HR Manager

Nr Referencyjny: HRM/042/AJA
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii polityki personalnej organizacji
  • Planowanie budżetu przeznaczonego na działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Planowanie zatrudnienia oraz rekomendowanie planów sukcesji
  • Wspieranie i nadzorowanie procesu: rekrutacji, adaptacji pracowników, zarządzanie kompetencjami i szkoleniami
  • Kształtowanie kultury organizacji zgodnie z przyjętymi wartościami spółki
  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi (system ocen okresowych, komunikacja wewnętrzna, systemy motywacji, badanie satysfakcji pracowników)
  • Tworzenie i nadzór nad systemem wynagradzania i premiowania
  • Codzienne wsparcie dla menadżerów poszczególnych działów w zakresie zarządzania podległym zespołem
  • Przygotowywanie raportów, wszelkich analiz na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze HR, najlepiej w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, ZZL, ekonomia)
  • Wiedza o szerokim zakresie metod i narzędzi HR
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywanych problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość prawa pracy i zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realizacji globalnych projektów w obszarze HR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego