HR Business Partner

Nr Referencyjny: HRBP/037/MKO
  • Miejsce pracy: Szczecin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Codziennie owoce w biurze

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zgodnie z ustaloną strategią planu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doradztwo i wsparcie z zakresu prawa pracy, rozwiązań oraz narzędzi HR
  • Współpraca przy ocenie okresowej pracowników iweryfikacji potencjału zasobów ludzkich
  • Rekrutacje nowych pracowników
  • Rekomendowanie działań na podstawienie analizy danych i wskaźników dotyczących procesów HR
  • Organizowanie szkoleń zgodnie z wewnętrznym planem rozwoju pracowników
  • Udział w projektach z obszaru HR
  • Ścisła współpraca z zespołem HR po polskiej i niemieckiej stronie

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i aplikacji google
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, budowania relacji i efektywnej komunikacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"