Growth Hacker Consultant

Nr Referencyjny: 41080
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, które będziesz mógł/mogła zaprezentować w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
  • Udokumentowane sukcesy w optymalizacji i SKALOWANIU kampanii reklamowych z budżetami przekraczającymi 10 000 zł
  • Współpraca z influencerami, celebrytami, telewizjami

śniadaniowymi, radiostacjami, eventami, fundacjami, social mediowcami, YouTubem, TikTokiem, Googlem i panem Zuckerbergiem

  • Bycie sumiennym, starannym, punktualnym i odpowiedzialnym pracownikiem
  • Bycie entuzjastą Growth Hackingu tak, abyś zaraził(a) nas swoim entuzjazmem
  • Znajomość Google Analytics na poziomie, który pozwoli zweryfikować skuteczność kampanii
  • Bycie na bieżąco z nowinkami w growth hackingu
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie artykułów branżowych lub poruszanie się w angielskiej wersji niezbędnych narzędzi
  • Raportowanie efektywności oraz uzasadnianie poniesionych kosztów
  • Znajomość od podszewki remarketingu, lookalajki, pixele, zdarzenia, kanwy, CPC, CPL, CPA, CPS, CPO...

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
  • Możliwość realizowania się w interesujących projektach

Obowiązki:

  • Zwiększ sprzedaż w oparciu o nowe kanały, sposoby oraz Twoje pomysły hackowania wzrostu
  • Wyskaluj działania reklamowe - z zachowaniem CPS - do wysokiego poziomu
  • Rozwiń pozyskiwanie klientów produktów firmy o nowe platformy i uzyskaj dodatkowy efekt skali sprzedaży dzięki nowym projektom pozyskania ruchu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.