E.Talent Rekruter (Freelancer)

Nr Referencyjny: FRR
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

OPIS STANOWISKA:

E.Talent Rekruter to osoba współpracująca przy procesach rekrutacyjnych albo aktywnie polecająca swoich kandydatów do procesów.

 Do głównych zadań, które realizuje E.Talent Rekruter (Freelancer) należą:

  • aktywna współpraca z firmą Tap.Talent  w ramach poszukiwania kandydatów na projekty IT
  • polecanie Specjalistów IT do projektów/zespołów
  • wsparcie projektów rekrutacyjnych w branży IT /Telco
  • analiza rynku pracy w branży IT w Polsce i za granicą

WYMAGANIA:

Jesteś idealnym Kandydatem jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem kandydatów do procesów rekrutacyjnych (najlepiej w branży IT)
  • potrafisz działać samodzielnie i jesteś silnie zorientowany na cel
  • umiejętnie korzystasz z zaawansowanych narzędzi rekrutacyjnych
  • posiadasz własną bazę Specjalistów IT (Programistów, Testerów, Sieciowców, SAPowców, Analitycy, Project Managerowie)
  • motywowany jesteś wysokimi wynikami związanymi z wysokimi premiami finansowymi
  • potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim

OFERUJEMY:

  • współpracę partnerską na zasadzie B2B lub umowy zlecenia
  • gwarancję zleceń rekrutacyjnych
  • możliwość współpracy na wyłączność przy projektach
  • pracę zdalną
  • wsparcie prawne i administracyjne
  • możliwość rozwoju własnej marki, jako partnera Tap.Talent
  • transparentne warunki współpracy