Asystent/ka ds. rekrutacji i obsługi klienta

Nr Referencyjny: AS/WEW/ZOR/2017
  • Miejsce pracy: Żory
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • wsparcie w rekrutacji pracowników tymczasowych
  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń, weryfikacja spływu
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł dotarcia do kandydatów
  • wstępna selekcja aplikacji i weryfikacja telefoniczna
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • wsparcie w obsłudze kadrowej zatrudnionych pracowników tymczasowych
  • prace administracyjno-biurowe
  • utrzymywanie przyjacielskich i profesjonalnych relacji biznesowych z klientami
  • masz pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji lub obsługi klienta
  • potrafisz samodzielnie zarządzać listą powierzonych zadań i nadawać im odpowiednie priorytety
  • jesteś świetnie zorganizowany/a
  • masz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • interesujesz się branżą HR, chcesz poznać tajniki rekrutacji
  • lubisz działać, lubisz ludzi i jesteś komunikatywny/a oraz wytrwały/a w dążeniu do celu
  • skrupulatność i dokładność to Twoje drugie imię
Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • ciepłe przyjęcie i kubek aromatycznej kawy na dobry początek :-)
  • szkolenia wprowadzające do roli w pięknym Krakowie
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • duży rozwój w obszarze rekrutacji , obsługi klienta oraz uczestniczenie w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę potwierdzoną przez 96% naszych pracowników
  • przestrzeń do działania i pole do realizowania własnych pomysłów
  • możliwość wyboru benefitów (po okresie próbnym)

Pewnie już wiecie, jak ważne jest mieć pracę, w której Wasze pomysły są doceniane, umiejętności rozwijane, czas szanowany (czytaj: pracodawca nie każe używać clicktime'a), a praca w zespole jest rzeczywiście zespołowa. Taka jest właśnie Grupa ATERIMA!" - Klaudia, Zespół Rekrutacji Niemieckiej. Cenimy opinie pracowników - docenimy też Ciebie i Twoje zdanie. Nie czekaj, dobra jest na wyciągnięcie ręki :)