Asystent ds. szkoleń i rozwoju

Nr Referencyjny: ASR/049/TŁU
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony z perspektywą dłuższej współpracy
  • Wynagrodzenie - 3500 zł brutto
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia wiedzy branżowej poszerzającej horyzonty zawodowe

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i dbałość o szczegóły
  • Duża samodzielność
  • Swoboda podczas wystąpień publicznych i/lub doświadczenie w przeprowadzaniu kursów szkoleniowych - mile widziane
  • Podstawowe doświadczenie w rekrutacji albo w obszarze szkoleń - mile widziane

Zadania:

  • Dbanie o szkolenie i rozwój umiejętności administracyjnych (raportowanie, monitorowanie budżetu)
  • Zaangażowanie w wewnętrzne inicjatywy rozwojowe dla pracowników firmy
  • Projektowanie harmonogramu szkoleń
  • Wspieranie szkoleń ze strony logistycznej, pomoc w przygotowaniu salek szkoleniowych, materiałów pomocniczych, współpraca z trenerami
  • Organizacja wewnętrznych cykli szkoleń związanych z tematyką udzielania informacji zwrotnych oraz obsługą klienta
  • Dbanie o przebieg zajęć językowych (w tym organizacja spotkań oraz rejestracja uczestników)
  • Pomoc w procesie wdrożenia nowych pracowników (w tym komunikacja, tworzenie agendy, zarządzanie dokumentacją, organizacja szkoleń)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"