Zapraszamy na HR-owy OPEN SPACE "ŚLĄSKI HR" 21 czerwca 2018, slaskihr.pl

WYDARZENIA HR POLSKA

21 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja  HR-owego OPEN SPACE'a! "ŚLĄSKI HR - od projektu do efektu". Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży Human Resources.

Podczas tej edycji skupimy się na roli HR business partnerów, czyli na efektywnym HR.

Kilka słów o metodzie

Naszym celem jest rozwój i integracja śląskiej społeczności HR, wspierającej się w zakresie merytorycznym i narzędziowym. Zapraszamy praktyków HR, w tym HR menedżerów, dyrektorów i konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR business partnerów.

Program  zaprojektujemy wszyscy wg wcześniej narzuconych reguł. Open Space Technology (czyli Metoda Otwartej Przestrzeni) jest procesem, w którym uczestnicy sami proponują tematy i angażują się w najbardziej interesujące ich grupy robocze, które wybierają/ zmieniają w trakcie konferencji. Daje to przestrzeń do powstania wielu ciekawych pomysłów i zawiązania interesujących znajomości branżowych.

Zachęcamy do zgłaszania tematów w szeroko rozumianym obszarze HR (adres poniżej).

Śląski HR. Jak to działa?

  • Sam inicjujesz i zgłaszasz temat (przed lub w trakcie konferencji).
  • Argumentujesz, przekonujesz i zachęcasz innych uczestników do udziału w Twojej grupie lub pracujesz w kilku najbardziej interesujących Cię zespołach roboczych (które wybierasz w każdej sesji).
  • Dyskutujesz, zbierasz pomysły i wymieniasz doświadczenia z innymi uczestnikami.
  • Łączysz siły w grupie z zainteresowanymi osobami, wymieniasz wizytówki i umawiasz się na pracę by zrealizować swój pomysł/ projekt.

Serdecznie zapraszamy do Gliwic na kolejny Open Space -  21 czerwca 2018 w godz. 9.00- 14.00 CKS Mrowisko Gliwice

Rejestracja konieczna przez formularz zgłoszeniowy www.slaskiHR.pl

Kontakt z Biurem Konferencji i zgłaszanie tematów: rejestracja@hrpolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.