V edycja IT Career Summit, 20 września, Warszawa

Patronat medialny

20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym, będzie możliwość poznania wszystkich, kluczowych pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie IT i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe. Porozmawiasz także z pracownikami konkretnej firmy i z pierwszej ręki zasięgniesz opinii o danej organizacji, co pozwoli Ci ocenić czy warto tam aplikować.

Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w tej branży.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy że wypełnisz formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie

Podczas targów odbędzie się Konferencja TWOJA KARIERA W IT – podczas której będzie szansa na pogłębienie własnej wiedzy, eksperci odpowiedzą na wiele pytań, jakie w dobie trwającej transformacji cyfrowej są ważne, m.in.:

Jak zaprogramować organizację?

Jakie technologie, mogą definiować przyszłość kodowania?

Czym środowisko ruby on rails broni się w 2018 roku?

Jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych to pamiętaj, że IT Career Summit  już 20 września 2018 na stadionie PGE Narodowym.

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.