MasterClass HR Najlepsze case studies wysokoefektywnych organizacji 17 stycznia, MasterClassHR.pl

HR Polska Wydarzenia

Przed kadrą zarządzającą wielu firm stoją wyzwania dzisiejszych czasów. Postępująca technologia, problemy z rekrutacją i kryzys zaangażowania pracowników wymuszają dostosowanie specyfiki pracy do najbardziej aktualnych trendów rynkowych. Zadaniem HR jest zbudowanie efektywnej strategii zarządzania ludźmi oraz wsparcie menedżerów w przeprowadzeniu firmy przez procesy zmian.MasterClass HR to strategiczne spotkanie praktyków HR. Niezwykle aktywne w wymianie doświadczeń oraz wartościowe merytorycznie wydarzenie. To najbardziej prestiżowa konferencja branży HR, w której prezentujemy skuteczne praktyki, ciekawe rozwiązania oraz case studies wysokoefektywnych organizacji.

Rok 2017 to przełomowy rok dla branży HR. Postępująca technologia, konieczność pozyskiwania, utrzymania i rozwijania talentów, problemy z rekrutacją, kryzys zaangażowania pracowników to tylko niektóre wyzwania, z którymi borykają się organizacje. Zadaniem HR jest zbudowanie efektywnej strategii zarządzania ludźmi oraz wsparcie menedżerów w przeprowadzeniu firm przez procesy zmian. Coraz bardziej zyskują na znaczeniu nowatorskie sposoby zarządzania, dostrzega się potencjał organizacji turkusowych. HR ewoluuje w stronę HR Business Partnera- lidera zmian i rozwoju organizacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom liderów HR, powstał MasterClass HR MasterClassHR.pl - nowatorski projekt Grupy HR Masters i portalu HRPolska.pl. Formuła zwartych, rzeczowych wystąpień ma inspirować do zmian w kluczowych obszarach rozwoju i zarządzania. Eksperci MasterClass HR to praktycy branży, osoby odpowiedzialne za wdrożenia i optymalizację procesów personalnych oraz realizację celów strategicznych w swoich firmach.

Tylko Praktycy Praktykom, solidna dawka praktycznej wiedzy. Już teraz zapraszamy Prelegentów oraz Partnerów do współtworzenia kolejnej edycji tego merytorycznego wydarzenia 17 stycznia w temacie Rekrutacja.

Do zobaczenia!

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.