HR na szpilkach

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Konferencja „HR na szpilkach” to cykliczne wydarzenie skierowane do wszystkich kobiet, dla których HR to nie tylko praca a także pasja. 26-27 kwietnia w Gdańsku spotkają się: dyrektorzy
i kierownicy HR, HR Business Partnerzy, rekruterzy, specjaliści oraz eksperci HR.

Podczas wydarzenia zostanie poruszony temat dynamicznie zmieniającej się roli działów personalnych w organizacji. Zmierzymy się z kluczowymi problemami nękającymi wielu HR-owców: jak budować strategiczną rolę HR, zmierzyć się z doświadczeniami kandydatów w procesie rekrutacji, tworzyć programy dostosowane do potrzeb organizacji w myśl metodyki Desing Thinking, jak wykorzystać mentoring zespołów w praktyce, w jaki sposób radzić sobie z kryzysem. Nie zabraknie również kobiecego akcentu i odpowiedzi na pytanie, czy można zbudować autorytet ubiorem, nie tracąc przy tym swojego stylu.

Honorowym Patronatem Merytorycznym „HR na szpilkach” została Pani Karina Popieluch, założycielka firmy KaizenHR, konsultant, wykładowca, Asesor Assesment Center i Coach, twórca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. W trakcie konferencji swoją wiedzą podzielą się także: Aneta Kacprzak, Urszula Kamińska, Alicja Gotowczyc, Katarzyna Szymecka, Joanna Szwed.

Drugiego dnia wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w jednym z dwóch całodniowych warsztatów: pierwszym prowadzonym przez  Panią Karinę Popieluch, która rozwinie temat budowania partnerstwa strategicznego przez dział HR, natomiast podczas drugiego warsztatu Pani  Katarzyna Szymecka opowie o tym czy kryzys jest porażką czy szansą na zmianę.

Przerwy pomiędzy prelekcjami będą doskonałą okazją do networkingu, wymiany własnych doświadczeń oraz szukania nowych inspiracji przy filiżance dobrej kawy. 

Wiecej informacji

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 26.04.2018 - 27.04.2018
  • Dz. tyg.: czw. - pt.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Trakt Św. Wojciecha 149 , Gdańsk
  • Miejsce: Hotel Zatoka Gdańsk
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.