Trener Regionalny

Nr Referencyjny: 1092277
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Twoja następna firma
Naszym klientem jest międzynarodowa sieć sklepów kosmetycznych, która w związku z rozwojem chciałaby poszerzyć zespół o stanowisko Trenera Regionalnego.

Twoje następne stanowisko
Osoba na stanowisku Trenera Regionalnego będzie odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń dla zespołów perfumeryjnych z zakresu sprzedaży i zarządzania, wsparcie Kierowników perfumerii we wdrażaniu procesów rozwojowych w podległych zespołach oraz wypracowanie strategii rozwoju dla pracowników wraz z Kierownikami Regionalnymi. Inne obowiązki obejmują przygotowywanie i adaptację programów szkoleń w odpowiedzi na potrzeby poszczególnych regionów, udział w spotkaniach zespołów szkoleniowych organizowanych w Centrali w Paryżu oraz wsparcie pozostałych projektów HR jak i Managera ds. Szkoleń w realizacji strategii szkoleniowej dla perfumerii i siedziby.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem trenerskim w branży Retail, FMCG, B2B oraz z doświadczeniem w prowadzeniu oraz budowaniu programów szkoleniowych (z zakresu sprzedaży i umiejętności managerskich). Osoba na tym stanowisku powinna cechować się elastycznością i mobilnością – stanowisko wiąże się z podróżowaniem na terenie przydzielonego regionu. Poszukujemy osoby z umiejętnością dostosowania się szybko i efektywnie do nagłych zmian, bardzo dobrą organizacją pracy, inicjatywą i samodzielnością w działaniu, wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi i prezentacyjnymi, umiejętnością budowania i utrzymania relacji międzyludzkich. Inne poszukiwane cechy to wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów, znajomość języka angielskiego na poziomie m in. średniozaawansowanym oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Co zyskujesz?
Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, możliwość wyboru spośród urozmaiconej oferty świadczeń pozapłacowych, prywatną opiekę zdrowotną, udział w ciekawych i rozwojowych projektach oraz realny wpływ na kształt organizacji.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.