Team Leader HR – Sourcing

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu sourcerów
• Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów na poszczególne stanowiska, rozwój innowacyjnych możliwości pozyskiwania zasobów obejmujących networking oraz ogólnoświatowe media społecznościowe,
• Zarządzanie oczekiwaniami klientów przez bezpośredni kontakt z kierownikami HR i rekruterami,
• Tworzenie raportów na temat działań rekrutacyjnych,
• Realizację projektów mapowania rynku.

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

• Doświadczenia zawodowego w na stanowisku rekrutera,
• Doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem pracowników,
• Zaawansowanej znajomości języka angielskiego, w mowie i w piśmie,
• Znajomości rynku IT (mile widziane),

• Doskonałej komunikatywności, odpowiedzialności, silnej orientacji na klienta oraz zdolności do zarządzania relacjami z wyższymi rangą uczestnikami procesu.

Pracodawca oferuje:

•  Ekscytującą karierę w renomowanej, międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju w wielonarodowym środowisku,
•  Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
•  Możliwości zaangażowania w dodatkowe przedsięwzięcia obejmujące wzmacnianie wizerunku marki, społeczną odpowiedzialność biznesu, imprezy z funduszu socjalnego oraz pozycję trenera wewnętrznego,
•  Profesjonalne szkolenia z zakresu dzielenia się wiedzą i mentoring,
•  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy