Stażysta w dziale rekrutacji

Nr Referencyjny: ST/SZC/022017
  • Miejsce pracy: Szczecin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

OBOWIĄZKI

  • wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • prowadzenie rozmów telefonicznych
  • udział w spotkaniach z Kandydatami

WYMAGANIA

  • najbardziej pożądani Kandydaci to studenci studiów zaocznych na kierunkach: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub socjologia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • otwartość na kontakt z Kandydatami

OFERUJEMY

  • trzymiesięczny płatny staż w dziale rekrutacji
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego na rynku pracy
  • szansę rozwoju zawodowego w strukturach firmy