Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Kontraktów

Nr Referencyjny: SSRK/KRK/0217
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • kontakt telefoniczny i rekrutacja kandydatów poszukujących pracy Opiekuna osób starszych w Niemczech
  • weryfikowanie znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • ocena predyspozycji kandydatów i dobór odpowiednich kontraktów we współpracy z działem obsługi klienta
  • negocjowanie warunków zatrudnienia z kandydatami
  • pełnienie funkcji doradczej dla konsultantów ds. pozyskiwania personelu w obszarze oceny kompetencji kandydatów, negocjacji warunków zatrudnienia i doboru kontraktów
  • przygotowywanie dokumentów w języku niemieckim
  • udział w realizacji projektów związanych z rekrutacją personelu na rynek niemiecki

  • znasz język niemiecki w stopniu bardzo dobrym (min. C1)
  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klienta
  • chcesz dalej rozwijać się w obszarze rekrutacji pracowników
  • łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś osobą asertywną
  • dobrze organizujesz swój czas i potrafisz pracować pod jego presją
  • z determinacją dążysz do realizacji założonych celów
  • cechuje Cię proaktywna postawa i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny) po okresie próbnym
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji
  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00)
  • zniżki w punktach usługowo-handlowych w C.H. Bonarka
  • przyjazną atmosferę w pracy, potwierdzoną przez blisko 90% pracowników ;)

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)