Starszy konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

Nr Referencyjny: SKDR/GD/04/2017
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • kontakt i budowanie relacji z kandydatami poszukującymi pracy
  • wdrażanie nowych metod pozyskiwania kandydatów
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji tymczasowych
  • szkolenie nowych pracowników działu rekrutacji
  • tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • wstępna selekcja aplikacji oraz kontakt telefoniczny z kandydatami
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania kandydatów
  • wystawianie i przedłużanie umów
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • dbanie o świadczenie najwyższej jakości usług zgodnych ze standardami firmy

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz administracji kadrowo-płacowej
  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologiczne lub podobne
  • bardzo dobrze znasz przepisy prawa pracy i ustawy o pracy tymczasowej
  • posiadasz prawo jazdy i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • jesteś osobą otwartą, która potrafi pracować w zespole
  • swoją przyszłość wiążesz z branżą HR
  • dobrze organizujesz swoją pracę
  • z entuzjazmem i zaangażowaniem wykonujesz swoje obowiązki

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizje
  • po okresie próbnym - dostęp do pakietu benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)