Specjalista w obszarze HR z językiem niemieckim lub francuskim

Nr Referencyjny: JO-1502-302320_1044
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Obecnie dla jednego z naszych klientów - poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista w obszarze HR z językiem niemieckim lub francuskim

Obowiązki:

  • Monitoring i obsługa zapytań (współpraca z innymi działami firmy)
  • Wsparcie działu HR
  • Weryfikacja i uzupełnianie danych
  • Wspomaganie rozwoju i usprawniania procedur

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomości pakietu Ms Office
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie nie jest wymagane (firma oferuje szkolenia)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
  • Dodatkowe benefity
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Wykorzystanie znajomości języków obcych w codziennej pracy