Specjalista / Starszy Specjalista ds. rekrutacji

Nr Referencyjny: PZ_SR_0617
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

ZADANIA:

  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie niższego szczebla
  • Zarządzanie bazą oraz rozwojem kariery kandydatów
  • Zarządzanie projektami rekrutacyjnymi przy wsparciu innowacyjnych narzędzi
  • Pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł - tradycyjnych i bezpośrednich, w tym direct search
  • Przygotowanie i realizacja strategii rekrutacyjnej dla klientów
  • Wykorzystywanie narzędzi rekrutacyjnych w procesach rekrutacji
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi oraz nowymi klientami
  • Realizacja założonych celów w ramach przedstawionego budżetu
  • Gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy na temat rynku pracy oraz klientów - ich kultury organizacyjnej, struktury firmy i metod działania
  • Dzielenie się wiedzą poprzez proaktywną postawę, pracę w zespole i wymianę doświadczeń

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów - m.in. direct search
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i kandydatami
  • Otwartość na realizację zadań
  • Motywacja, samodzielność i pozytywne nastawienie
  • Wysoka kultura osobista i bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Samodzielność w działaniu oraz perspektywę rozwoju
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, innowacyjnych rozwiązań i strategii działania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie