Specjalista HR z j. francuskim lub j. niemieckim

Nr Referencyjny: JO-1701-347143_107
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu HR w kwestiach administracyjnych
  • Tworzenie listy płac, wprowadzanie danych do systemu
  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z płacami
  • Kontakt z pracownikami w j. obcym
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów personalnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Zdolności analityczne
  • Doświadczenie w branży nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia przygotowujące do stanowiska

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • Praca w środowisku międzynarodowym