Specjalista ds. zarządzania relacjami z klientem z j. niemieckim (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1701-346362_104
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, lidera w obszarze finansów, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. zarządzania relacjami z klientem z j. niemieckim (k/m)

Zadania:

  • Budowanie lojalności klientów poprzez efektywne zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb
  • Stały kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy)
  • Przyjmowanie zgłoszeń i analiza danych na potrzeby klienta
  • Obsługa programów lojalnościowych dla klientów w zakresie marketingu
  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych i raportów
  • Pomoc w tworzeniu kampanii marketingowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klienta, HR administrator, wsparcie administracyjne itp.)
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie swoich umiejętności
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Bogaty pakiet benefitów