Specjalista ds. Zarządzania Relacjami z Klientami z j. niemieckim (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1701-346362_95
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, lidera w obszarze finansów, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Relacjami z Klientami z j. niemieckim (k/m)

Zadania:

  • Zarządzanie danymi klientów dla systemów CRM
  • Tworzenie kampanii internetowych
  • Budowanie i umacnianie relacji z klientami
  • Przeprowadzanie analiz na temat zachowań i potrzeb klientów, poziomu ich satysfakcji i preferencji zakupowych
  • Aktywny mailing do klientów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,HR, administracji itp.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Bardzo dobra znajmość pakietu MS Office (w tym programu Excel)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju u lidera w swojej dziedzienie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Codzienny kontakt z językami obcymi