Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Nr Referencyjny: 1089325
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w tworzeniu i realizację uzgodnionych planów szkoleniowych, bieżącą współpracę z preferowanymi dostawcami usług szkoleniowych, całościową organizację i administrowanie szkoleń, badanie efektywności i jakości szkoleń, sporządzanie statystyk i raportów z realizowanych działań szkoleniowych, administrację dokumentacją szkoleniową.

Wymagamy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, doświadczenia w realizacji szkoleń zgodnie z zasadami ISO TS 16949, znajomości narzędzi wykorzystywanych w administrowaniu szkoleniami. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym. Znajomość języka niemieckiego będzie traktowana jako dodatkowy atut. Idealny kandydat to osoba komunikatywna o dużych zdolnościach interpersonalnych, potrafiąca pracować zespołowo o doskonałej organizacji pracy, umiejętności planowania zadań i ustalania priorytetów.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, uczestnictwo w nowych projektach, możliwość wdrażania swoich pomysłów, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pracę w firmie będącej liderem w branży, pakiet benefitów.