Specjalista ds. sprzedaży usług HR i rekrutacji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dołączając do OTTO Work Force Polska, wiodącej agencji pracy w Polsce i za granicą będziesz:

• realizować ambitne i ciekawe zadania z obszaru sprzedaży usług HR oraz rekrutacji

• prowadzić projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wysokiego szczebla w obszarze administracji, sprzedaży i produkcji dla międzynarodowych klientów
• poszukiwać i budować nowe kanały dotarcia do kandydatów
• administrować platformą rekrutacyjną i publikacją ogłoszeń
• współpracować z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi budując pozytywną markę OTTO na rynku,

Niezbędne są:

• pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju w obszarze sprzedaży i rekrutacji

• budowanie dobrych relacji w biznesie
• przynajmniej 1 rok doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• komunikatywność i nastawienie na realizację zadań
• samodzielność i dobra organizacji pracy,
Dużym atutem będzie:
• posiadanie doświadczenia w obszarze obsługi klienta/call center/sprzedaży

W ramach owocnej współpracy proponujemy:

• pracę w młodym, dynamicznym środowisku z dobrą atmosferą i ciekawymi wyzwaniami

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
• wybór benefitów pozapłacowych
• możliwość zdobycia cennych doświadczeń w pracy z klientami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.