EUROKDRA FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8261) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

Specjalista ds. rekrutacji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Błonie koło Warszawy
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń prowadzenie selekcji CV przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy aktualizowanie bazy kandydatów

Wymagamy:

doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych bardzo dobra znajomość pakietu MS Office komunikatywność dokładność i terminowość dyspozycyjność chęć zdobycia nowej wiedzy i umiejętności wysoka kultura osobista mile wdziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • zdobycie doświadczenia w agencji zatrudnienia
  • możliwość pogodzenia pacy zawodowej ze studiami i życiem prywatnym

W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: SPECJALISTA ds. REKRUTACJI Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)". Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.