Specjalista ds. Rekrutacji w IT

Nr Referencyjny: STI/KRK/03/2017
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • efektywne i samodzielne prowadzenie powierzonych i własnych procesów rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów z wykorzystaniem baz kandydatów, portali społecznościowych oraz niestandardowych metod
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami i klientami
  • współpraca z działem handlowym i zespołem rekrutacji
  • zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach i w innych dostępnych mediach
  • tworzenie i aktualizacja wewnętrznej bazy kandydatów
  • udział w targach, meet – upach i konferencjach branżowych

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych IT
  • dodatkowo posiadasz doświadczenie w realizacji projektów inżynieryjnych i innych
  • ukończyłeś studia wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat studiów
  • dobrze posługujesz się j. angielskim w mowie i w piśmie
  • jesteś kreatywny i potrafisz działać nieszablonowo
  • cechuje Cię konsekwencja w dążeniu do celu, samodzielność i asertywność
  • charakteryzuje Cię kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • potrafisz pracować w zespole oraz realizować zadania indywidualnie

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze i dobrej lokalizacji w Krakowie
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia, wyjazdy i imprezy integracyjne
  • pakiet benefitów po okresie próbnym

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)