Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Nr Referencyjny: 1091227
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży reklamowej/marketingowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za koordynowanie prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz wsparcie w procesach administracji personalnej. Do szczegółowych zadań należeć będzie publikacja ogłoszeń, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, a także realizacja projektów employer brandingowych i wsparcie procesu wdrożenia nowych pracowników. Osoba ta będzie także osobą współpracującą z agencjami rekrutacyjnymi oraz będzie wspierać dział w administracji kadrowej (zgłoszenia do benefitów, sprawdzanie listy płac).

Poszukujemy osoby z ok. 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (preferowane w agencji reklamowej) oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Istotna jest dla nas także znajomość Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych oraz znajomość pakietu MS Office.Poszukujemy komunikatywnych, sumiennych i kreatywnych osób.

Oferujemy pracę w międzynarodowej, ciekawej firmie, a także atrakcyjny pakiet benefitów i możliwość udziału w ciekawych projektach.