Specjalista ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny: SDR/049/NDQ
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska

  • Rekrutacja i selekcja
  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Poszukiwania bezpośrednie kandydatów na stanowiska specjalistyczne administracyjno-biurowe
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i bezpośrednich

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych lub praktyki w tym zakresie
  • Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacji i selekcji
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie z branży leasingowej
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport)
  • Pozytywna atmosfera w pracy