Specjalista ds. rekrutacji (m/k)

Nr Referencyjny: REK/AUG/0617
  • Miejsce pracy: Augustów
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:
- wsparcie menedżerów na wszystkich etapach rekrutacji,
- opracowanie profilu idealnego kandydata,
- opracowanie strategii rekrutacyjnych dla poszczególnych stanowisk,
- wybór najbardziej skutecznych metod pozyskiwania kandydatów,
- samodzielne zarządzanie procesem rekrutacji,
- przygotowywanie rekomendacji na poszczególne stanowiska,
- uczestnictwo w AC,
- dbałość o dobry wizerunek marki pracodawcy,
- wsparcie komunikacji wewnętrznej w firmie.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne,
- mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację,
- silne umiejętności interpersonalne,
- znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów oraz selekcji,
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zdolność do udziału w wielu projektach jednocześnie,
- umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach,
- stabilną, pełną nowych i ciekawych wyzwań pracę wśród profesjonalistów,
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- miejsce pracy: Augustów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"