Specjalista ds. projektów zagranicznych z j. obcym

Nr Referencyjny: JO-1612-344789_SZ2977PZN6
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, którym jest miedzynarodowa organizacja, poszukujemy osob na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Kraków, Szczecin

Obowiązki:

  • Wsparcie organizacji w zakresie realizacji projektów z obszaru księgowości, administracji HR lub obsługi klienta
  • Kontrola oraz weryfikacja przesyłanych informacji
  • Kooperacja z innymi działami firmy
  • Sporządzanie zestawień oraz raportów

Wymagania:

  • Znajomość jednego z języków na poziomie bardzo dobrym: niemiecki, francuski, holenderski (niderlandzki), norweski, szwedzki, duński, fiński, hiszpański, portugalski
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności analityczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity (m. in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Szkolenie od pierwszego dnia pracy oraz profesjonalny program szkoleń
  • Lokalizacje: Kraków, Wrocław, Katowice