Specjalista ds. Pozyskiwania Kandydatów – Researcher

Nr Referencyjny: 1087509
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim wspacie procesów rekrutacyjnych, pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami (ogłoszenia, baza danych, social media, networking, direct search), a także przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych i bycie w kontakcie z kandydatami podczas procesu rekrutacyjnego. Dodatkowym obowiązkiem będzie przygotowywanie raportów i zestawień.

Poszukujemy osób z ok. rocznym doświadczeniem w pozyskiwaniu kandydatów (mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej) oraz rozwiniętych umiejętności interpersonalnych. Poszukujemy takich cech jak zaangażowanie, orientacja na cel oraz umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznym zespole oraz dodatkowe benefity. Oferta dotyczy zatrudnienia na okres ok. 9 miesięcy.