Specjalista ds. Personalno- płacowych z j. niemieckim (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1608-338151_106
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Personalno- płacowych z j. niemieckim (k/m)

Zadania:

  • Kompleksowa administracja dokumentacji kadrowo-płacowej związanej ze stosunkiem pracy
  • Sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie ewidencji nieobecności oraz weryfikacja list obecności
  • Przygotowywanie listy płac i raportów finansowych
  • Wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiegona poziomie min. B2
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabline zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, stale rozwijającej się organizacji
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta