Specjalista ds. Payrollu z językiem rosyjskim i angielskim

Nr Referencyjny: 1087673
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy rozwiązań dla przemysłu z siedzibą w Katowicach, poszukujemy kandydatów zmotywowanych do zdobywania doświadczenia zawodowego w obszarze płac.

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest świadczenie usług w zakresie płac dla pracowników, managerów HR i działów finansowych firmy. Obowiązki obejmują terminowe i dokładne zbieranie danych odnośnie płac, konsolidacji tych danych i dostarczanie ich do zewnętrznego dostawcy. Pracownik będzie również odpowiedzialny za przetwarzanie płac i za udzielenie odpowiedzi na zapytania ze strony pracowników. Stanowisko wymaga również pełnienia funkcji kontaktowej dla dostawców zewnętrznych oraz klienta wewnętrznego. Specjalista będzie również brać udział w projektach związanych z płacami i będzie odpowiedzialny za realizację zadań doraźnych związanych z procesem płacowym lub związanymi z tym procesem projektami. Pracownik na tym stanowisku będzie wykorzystywał różne systemy, w tym SAP.

Wymagania, które są stawiane kandydatom, to przede wszystkim wykształcenie wyższe – mile widziane z zakresu Finansów lub Zarządzania. Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, natomiast będzie dużym atutem. Od kandydatów wymagana jest znajomość języków obcych – angielski i rosyjski na poziomie minimum C1. Poszukujemy kandydatów cechujących się elastycznością, umiejętnością pracy pod presją czasu .

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów poza płacowych. W trakcie zatrudnienia pracownik otrzyma możliwość rozwoju w ramach struktury firmy oraz pełne przeszkolenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.