Specjalista ds. optymalizacji

Nr Referencyjny: OKKP/037/MAN
  • Miejsce pracy: Bielsko-Biała
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Kluczowe zadania:

  • Monitorowanie systemów i procesów w celu wyszukiwania obszarów optymalizacji
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów
  • Utrzymanie procesu ciągłego doskonalenia poprzez wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów optymalizacji oraz usprawnienia procesów kadrowo - płacowych
  • Tworzenie, utrzymanie i wykorzystywanie narzędzi technicznych optymalizujących lub usprawniających procesy kadrowo - płacowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Wiedza z zakresu prawa pracy
  • Wiedza merytoryczna w dziedzinie płac i kadr
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo - płacowych (m.in. Płatnik, Symfonia, SAP)
  • Znajomość SQL, VBA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy 8-16 / 9-17
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjemną atmosferę pracy