Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: MCSKP/2017/03
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (m.in. umowy o pracę, akta osobowe),
  • wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu kadrowo – płacowego,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo – płacowy, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • wystawianie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem pracowników,
  • przygotowywanie skierowań na badania lekarskie i nadzór nad terminową realizacją,
  • ewidencja czasu pracy pracowników,
  • naliczanie odpraw emerytalno – rentowych, nagród jubileuszowych,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • współpraca z ZUS w zakresie spraw emerytalno – rentowych pracowników,
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • archiwizowanie dokumentacji kadrowo – płacowej,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • termin rozpoczęcia pracy: czerwiec 2017,
  • wykształcenie wyższe: prawo, administracja,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowej i płacowej,
  • bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz zagadnień kadrowych,
  • znajomość praktycznej obsługi programu Symfonia,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office – szczególnie programu Excel i Word,
  • dokładność i staranność w pracy,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • stałą pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazna atmosferę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.