Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: MCSKP/2017/06
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (m.in. umowy o pracę, akta osobowe)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu kadrowo – płacowego
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo – płacowy, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Wystawianie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem pracowników
  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie i nadzór nad terminową realizacją
  • Ewidencja czasu pracy pracowników
  • Naliczanie odpraw emerytalno – rentowych, nagród jubileuszowych
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Współpraca z ZUS w zakresie spraw emerytalno – rentowych pracowników
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Archiwizowanie dokumentacji kadrowo – płacowej

Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: prawo, administracja
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowej i płacowej
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz zagadnień kadrowych
  • Znajomość praktycznej obsługi programu Symfonia
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office – szczególnie programu Excel i Word
  • Dokładność i staranność w pracy
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stałą pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełną odpowiedzialność za działania kadrowo-płacowe w firmie
  • Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów