Specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: JO-1705-354280-NR
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej pod Poznaniem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie i kontrola czasu pracy,
  • Tworzenie harmonogramów czasu pracy,
  • Odpowiadanie na zapytania użytkowników systemu kadrowego,
  • Obsługa administracji kadrowej związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Kontrola ważności badań lekarskich,
  • Sporządzanie dokumentacji  ZUS przy przechodzeniu pracowników na emerytury, renty, (w tym sporządzanie kapitału początkowego),
  • Sporządzanie raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych (w tym sprawozdawczość GUS),
  • Interpretacja i analiza przepisów prawnych w zakresie prawa pracy.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość Kodeksu Pracy, zwłaszcza w zakresie przepisów o czasie pracy,
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość systemów TETA Constellation i TETA HRM będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Dokładność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach).