Specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: SKP/037/MAN
  • Miejsce pracy: Bielsko-Biała
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Kluczowe zadania:

  • Wdrażanie rozwiązań kadrowych i płacowych u Klientów Spółki
  • Prowadzenie obsługi kadrowo - płacowej pracowników Spółek klientów
  • Naliczanie i księgowanie wynagrodzeń, obsługa w zakresie administracji personalnej oraz świadczeń pracowników
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań z obszaru kadr i płac
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów w zakresie nowych wdrażanych rozwiązań
  • Obsługa ZUS, PIT, księgowanie
  • Ciągłe doskonalenie procesów kadrowych/płacowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kadrowym/płacowym (min. rok)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedza związana z rozliczeniami, kadrami i administracją (w tym ZUS, PDOF)
  • Doświadczenie z księgowaniem list płac - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w programie Excel i w bazach danych
  • Analityczne myślenie, dokładność, skrupulatność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość poszerzania wiedzy z zakresu kadr i płac
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku