Specjalista ds. HR z j. angielskim (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1703-350802_22
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. HR z j. angielskim (k/m)

Zadania:

  • Wsparcie organizacji w zakresie działań administracyjnych i HR
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem: rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, nieobecności, zwolnień lekarskich itp.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze HR
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość codziennego kontaktu w języku obcym
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji