Specjalista ds. HR (m/k)

Nr Referencyjny: JO-1705-353023_36
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. HR (m/k)

Obowiązki na stanowisku:

  • Wspieranie realizacji procesów HR i administracyjnych oraz angażowanie się we wszystkie aspekty partnerstwa pomiędzy zespołem HR w Polsce i Europie;
  • Obsługa pierwszego kontaktu dla współpracowników biznesowych i HR przez skrzynkę pocztową;
  • Wprowadzanie i zarządzanie informacjami w systemie zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Odpowiadanie na pytania pracowników dotyczące wszystkich spraw HR;
  • Wsparcie działań HR, które mogą obejmować: kodowanie faktur HR, udział w inicjatywach związanych z doskonaleniem procesów;
  • Raportowanie do Kierownictwa Działu HR.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze zasobów ludzkich;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość MS Office, w tym Microsoft Outlook, Word, Excel, PowerPoint;
  • Umiejętność obsługi klienta;
  • Dobre umiejętności organizacyjne, dokładność i zarządzanie czasem;

Oferujemy m.in.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zdolność do rozwoju w międzynarodowym środowisku o stabilnej pozycji na rynkach krajowych i międzynarodowych;
  • Możliwość pracy z językiem obcym i doskonalenie umiejętności językowych;
  • Pakiet świadczeń (w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport);
  • Przyjazne środowisko pracy.