Specjalista ds. administracyjno-personalnych

Nr Referencyjny: JO-1608-338151_222
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-personalncyh z j. niemieckim (k/m)

Zadania:

  • Sporządzanie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
  • Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów pracowniczych i zwolnień lekarskich
  • Realizacja zgłoszeń do ZUS, US
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stabline zatrdunienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Szkolenia wdrażające
  • Dogodną lokalizajcę w centrum miasta