Grupa HR Masters to firma specjalizująca się w działaniach z obszaru HR Business Partner oraz Leadership. Od 15 lat tworzymy projekty dla HR i menedżerów – w swojej pracy stawiamy na innowacyjność i wysoką jakość oferowanych usług. Budujemy zespół, który rozumie znaczenie rozwoju i ciągłej zmiany.

Sales Manager

Nr Referencyjny: SM_Gliwice/HRP.pl
  • Miejsce pracy: Gliwice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

  • współtworzenie i realizowanie polityki sprzedażowej firmy
  • pozyskiwanie klientów oraz budowanie długofalowych i partnerskich relacji
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • analiza rynku i dostosowywanie oferty do zachodzących zmian
  • kształtowanie wizerunku firmy na rynku
  • prowadzenie prezentacji handlowych

Wymagamy:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze sprzedaży B2B
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • inicjatywa i otwartość na nowe wyzwania
  • samodzielność i kreatywność
  • nastawienie na działanie, osiąganie celów i rozwój
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w branży HR (lub pokrewnej) mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • podstawowe narzędzia pracy
  • partnerską atmosferę pracy w zespole

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV / list motywacyjny i uzasadnij dlaczego chcesz u nas pracować.